П`ЯТЬ РОКІВ ДОЛИНСЬКОМУ МІСЬКОМУ ОСЕРЕДКУ ФЕДЕРАЦІЇ ПАНКРАТІОНУ УКРАЇНИ

29.02.2016

DSC_004427 лютого 2016 року в м. Долинська відбувся ювілейний відкритий особисто-командний чемпіонат з панкратіону серед дітей, юнаків та дорослих,  присвячений 5-ій річниці створення на Долинщині міського осередку  Федерації панкратіону України, тренер Андрій Токар.
Участь взяли 169 спортсменів, які були представлені 7 командами – Олександрія, Знам’янка, Новгородка, Кіровоград ( дві команди), гості з Миколаєва та господарі змагань – долинчани. Медалі та кубки були розіграні в чотирьох версіях – Грепплінг Ноу-гі, Грепплінг – Гі, Традішн та Фул.
Привітати спортсменів, батьків та гостей, а також передати призи та подарунки завітали голова  районної ради Ірина Бондаренко, перший заступник голови  РДА Сергій Омельченко та помічник народного депутата Кузьменка А.І. Інна Зеленокоріна, Також на змаганнях був присутній Голова Кіровоградського обласного осередку Національної федерації панкратіону України Олег Вєтров. Рекордна кількість спортсменів та поєдинків надала можливість глядачам майже 10 годин спостерігати за майстерністю та волею до перемоги юних учасників.
У загальному заліку по кількості золотих медалей 3 місце з 20 медалями посіла команда Олександрії, 2 місце – команда Кіровограда (23 медалі). Переможцем чемпіонату стали господарі – 24 золоті медалі.
Наступним випробуванням та підготовкою до чемпіонату України з панкратіону, який відбудеться 16-19 квітня в м. Бровари, буде чемпіонат м. Знам’янки (19 березня 2016 року).

Досягнення міського осередку за 5 років:

-Більше 30 вихованців були призерами та чемпіонами області;

-8 вихованців були призерами та переможцями чемпіонатів України та всеукраїнських турнірів;

– Денис Гадіров брав участь на чемпіонаті Європи в м.Бухарест(Румунія), де завоював 2 золоті нагороди. Також Денис брав участь у чемпіонаті Світу в м.Анталія(Турція) та здобув бронзу;

-Ярослав Костогризов та Денис Гадіров брали участь в Кубку Світу, який проходив у м.Будапешт(Угорщина), де здобули 6 золотих медалей;

-За цей період в м.Долинська було проведено 2 відкриті чемпіонати, де вихованці здобули перші місця як в особистому, так і в загальнокомандному заліку.

Тренер Андрій Токар є КМС з панкратіону, МС з воєнно-спортивного багатоборства, володар чорного поясу (2-й дан) з панкратіону, неодноразово нагорджувався почесними грамотами районного рівня за вагомий особистий внесок у вихованні підростаючого покоління та результативну тренерську роботу.