У селі Маловодяне відбулося урочисте відкриття дитячого садка

01.09.2017

dsc_006601 вересня 2017 року жителі села Маловодяне чекали з особливим нетерпінням. Саме сьогодні було заплановано урочисте відкриття дитячого садка. Ця довгоочікувана подія стала справжнім святом як для дітей, так і для їх батьків.
Максимально охопити дітей дошкільною освітою, забезпечити її якість і доступність незалежно від місця проживання, матеріального забезпечення, соціального походження – таке завдання постало перед сільським головою Маловодянської сільської ради Леонідом Варенюком.
Голова районної ради Ірина Бондаренко, заступник голови районної ради Лілія Бабенко, перший заступник голови районної державної адміністрації  Інна Зеленокорінна, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Гадірова та методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Наталія  Баленко приїхали, щоб привітати малечу і дорослих з цією радісною подією та разом з дітьми перерізали символічну стрічку. Діти також отримали від гостей подарунки  та солодощі.

dsc_0066

dsc_0125

dsc_0159