У школах Долинського району пролунав Перший дзвінок

01.09.2017

gedc0399Кожного року 1-го вересня у всіх школах України відбуваються урочисті лінійки, присвячені святу Першого дзвоника. Дітлахи поспішають сісти за парти та розпочати ще один новий етап у своєму житті.
Сьогодні, 1-го вересня, Перший дзвінок урочисто пролунав у школах Долинщини. По-справжньому осінній день, хмарний та прохолодний, нікому не зіпсував гарного настрою і позитивного налаштування на новий навчальний рік.
По-особливому урочисто відбуваються лінійки в школах. Багато учнів, вчителів, батьків приходять на святкування у вишиванках, що додає заходу яскравості та піднесеності.
Голова районної ради Ірина Бондаренко, яка взяла участь в урочистостях у  Комунальному закладі «Навчально-виховний комплекс «Долинська гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Долинської районної ради», привітала усіх присутніх зі святом та 25-річчям утворення закладу, побажала учням успіхів і нових відкриттів, батькам – наснаги і терпіння, а учителям – мудрості, гарної плідної праці та здійснення усіх задумів. Також Ірина Петрівна вручила щорічну районну премію «Кращий працівник» за суттєвий внесок у популяризацію галузі освіти, значні досягнення у роботі з обдарованими дітьми та учнями – переможцями олімпіад, конкурсів, змагань вчителям закладу Наталії Крайнєвій, Наталії Толмач, Павлу Ласкурику, Світлані Чумаченко.
Заступник голови районної ради Лілія Бабенко вітала зі святом  учнівський, педагогічний та батьківський колективи Комунального закладу «Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Долинської районної ради». Звертаючись до присутніх, вона сказала, що перше вересня знаменує собою початок не лише нового навчального року, водночас – це початок нового етапу у житті кожної людини. Й справді, хочеться вірити, що усі мрії та сподівання дітей здійсняться. Але без зусиль не буде результату. Тому заради більших висот та кращого майбутнього, побажала наполегливості школярам у здобуванні знань.
Керівники району в своїх виступах наголосили, що депутатський корпус районної ради постійно підтримує освітянську галузь району і в подальшому депутати будуть робити все можливе, щоб забезпечити заклади  сучасним обладнанням, а учні та вчителі – комфортні умови для проведення навчального процесу.

gedc0391

gedc0395

gedc0419

gedc0436

dsc_0685