Фестиваль гумору на Долинщині

15.06.2017

gedc137214 червня в  МЦ «Червона калина»  відбулася справжня битва серед  команд КВК сільських територій нашого району.За право називатися найкмітливішими та найвеселішими змагалися команди «Юність» Гурівської сільської ради, «Каламбур » Братолюбівської сільської ради, «Марфівський артикль» Марфівської сільської ради та «Ренесанс» Олександрівської сільської ради.
Вітаючи  команди, голова районної ради Ірина Бондаренко побажала  перемоги найсильнішим, зазначивши, що саме гумор допомагає нам долати труднощі буденного життя та надає сил і натхнення. Ірина Бондаренко підкреслила, що проведення саме таких заходів допомагає згуртуватись, відпочити та збагатитись  позитивними емоціями і оптимізмом.
Командам потрібно було показати свою  винахідливість, дотепність та кмітливість у конкурсах «Візитівка», «Розминка або біатлон», «Музичний» та «Домашнє завдання».
Учасники гри  сипали жартами і дотепністю, змагалися в спритності і парируванні, співали, танцювали і відточували акторську майстерність у веселих сценках.
За підсумками всіх конкурсів перемогу здобула команда «Марфівський артикль» Марфівської сільської ради, яка й отримала головний приз. Проте, як відомо, на фестивалі гумору немає переможців і переможених! Тому всі команди були відзначені грамотами та подарунками, які були придбані завдяки підтримці депутата районної ради Коновальчука Сергія Борисовича.
А головним призом для вболівальників став величезний заряд гумору та  позитиву.

gedc1310

gedc1327

gedc1331

gedc1369

gedc1391

gedc1393

gedc1400