Фінальний етап обласних змагань “Захисник Кіровоградщини”

17.10.2016

dsc_084914 жовтня,  у День захисника України, голова районної ради Ірина Бондаренко взяла участь у відкритті  фінального етапу обласних змагань “Захисник Кіровоградщини”, який відбувся на нещодавно відремонтованому стадіоні “Колос”. Старшокласники з 21 району області, продемонстрували свою майстерність у стрільбі, подоланні смуги перешкод, силових вправах, розборі та зборі автоматичної зброї.

Учасників змагань привітали голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко, голова районної ради Ірина Бондаренко та голова райдержадміністрації Сергій Омельченко. Очільник області відмітив, що проект «Захисник Кіровоградщини» не має за мету виховання майбутніх військових, головне його завдання – виховання справжніх патріотів держави – сильних, здорових молодих людей, які знають і поважають духовні цінності, історію та традиції українського народу.

 Вітаючи учасників змагань, Ірина Бондаренко зазначила, що сьогодні значною мірою від молодого покоління  залежить, якою бути Україні. Кожен з нас  уже сьогодні повинен думати і дбати про весь український народ, про всю Україну.

Разом із очільниками району  Сергій Кузьменко вручив відзнаки та нагороди призерам змагань – командам з Компаніївського, Петрівського та Устинівського районів, а усім учасникам – пам’ятні подарунки.

Заходи відбулися завдяки підтримки та спонсорської допомоги:

ДП «Дирекція КГЗКОР»(директор виконавчий Зінченко В.П.)
Черкуна М.І.(ТОВ”Долиський комбікормовий завод”)
Костючка П.О.(ПСП”Степ”)
Василюка А.Ф.(ТОВ АФ”Нива”)
Пугача С.В. (ТОВ Агрофірма «Долинка»)
Булавки В.М. (ПСП «а/ф Зоряни»)
Зеленокорінного А.С.(ПП”СТС-Агрозернопром”)
Перанського В.А.(районне споживче товариство)
Гадірова С.Г.(приватний підприємець)
Парубенка Н.І.(приватний підприємець)

 

dsc_0241

dsc_0270

dsc_0727

dsc_0264

dsc_0335

dsc_0397

dsc_0630

dsc_0673

dsc_0209

dsc_0827

dsc_0849