Я з тобою квітну, Україно!

24.08.2019

dsc_0066Щороку, 24 серпня, ми відзначаємо  величне свято українського народу, яке увійшло в наше життя, як дань глибокої шани, патріотизму й вірності усіх тих, хто боровся за незалежність  та соборність  нашої країни,
хто своєю честю та працею стверджує і розбудовує її сьогодення й майбутнє.
Заходи з нагоди Дня незалежності України розпочалися 23 серпня 2019 року о 16 годині від МЦ «Червона калина» святковою Ходою Гідності. Одягнені  у вишиванки та кольори національної символіки,  з   синьо-жовтими прапорами та кульками, колосками пшениці та квітами, як символами патріотизму, єдності та незалежності, жителі району, представники селищної, сільських громад, трудових колективів, учасники антитерористичної операції та операції об’єднаних сил, молодь пройшли вулицями Соборності України та Центральної до КП «Стадіон «Колос», де продовжилися урочистості.
Під звуки Державного Гімну України відбулася церемонія підняття Державного Прапора України, символу свободи і незалежності, слави і відродження. Почесне право підняття Прапора виконали чемпіони області серед закладів по шкільній спартакіаді загальної і середньої освіти та чемпіони області серед шкіл ДЮСШ Аїда Абдулаєва та Андрій Гронт.
Голова районної ради Ірина Бондаренко привітала учасників урочистостей зі святом, подякувала усім мужнім військовим, ветеранам війни, волонтерам і кожному жителю Долинщини, хто  виконує свій військовий обов’язок в зоні антитерористичної операції та операції об’єднаних сил,  хто нині незламно стоїть в обороні нашої державності і спокою всього вільного світу, хто невтомно працює та дбає  про могутність та процвітання нашої держави. Вона побажала усім жителям району щастя, добра, порозуміння, згуртованості та миру.
Військовим-землякам Гальчуку Віктору Леоіндовичу, Гудименку Дмитру Михайловичу, Кошману Сергію Володимировичу та Хомічу Максиму Ігоровичу, які стояли на захисті країни, виборюючи незалежність нашої держави на східних рубежах, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України в урочистій обстановці вручено відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції».
За сумлінну працю, особистий внесок у соціально – економічний розвиток області та району, активну громадську позицію кращих працівників трудових колективів району відзначено обласними та районними відзнаками.
Продовжилися заходи святковим концертом, який подарували справжні митці та таланти Долинщини: учасники Х-фактору 2019 року, солісти Уманського хору, студенти Київського та Львівського університетів, переможці всеукраїнських, обласних та районних конкурсів, вихованці хореографічного спортивно-бального ансамблю «Бомонд» та зразкового аматорського  хореографічного ансамблю «Веселка». Глядачі переглянули показові виступи спортсменів Долинського районного відділення федерації панкратіону (клубів «Легіон» та «Боєць»).
Цікаво спланована програма сподобалася усім присутнім та залишила по собі святковий настрій та позитивні емоції.

dsc_0066

dsc_0022

dsc_0121

dsc_0165

dsc_0166

dsc_0134

dsc_0181

dsc_0197

dsc_0207

dsc_0211

dsc_0234

dsc_0276

dsc_0305

dsc_0298