Івану Васильовичу Шамченку, учаснику бойових дій Другої світової війни – 95!

22.12.2017

7Сьогодні, 22 грудня 2017 року, святкує своє 95-річчя  учасник бойових дій Другої світової війни, мешканець міста Долинська Шамченко Іван Васильович.
З привітаннями та подарунками до ювіляра завітали голова районної ради Ірина Бондаренко, керівник апарату районної державної адміністрації Оксана Гузема, голова ради районної організації ветеранів України Микола Почапський.
Звертаючись до Івана Васильовича, Ірина Бондаренко висловила йому глибоку вдячність за мужність та героїзм, проявлені у роки війни та самовіддану працю у повоєнний час та побажала міцного здоров’я, довголіття, мирного неба та благополуччя.
Іван Васильович Шамченко  –  це людина із значним бойовим, трудовим і життєвим досвідом, яка разом зі своїми побратимами, крок за кроком виборювала мир для рідної країни, захистила Батьківщину від фашистської навали.
Іван Васильович за проявлені мужність та  героїзм у боях за Вітчизну був нагороджений орденами Вітчизняної війни ІІ ступеня, «За мужність» ІІІ ступеня та медалями «За бойові заслуги», «За взяття Берліна», «За перемогу над Німеччиною у Великій Вітчизняній війні 1941-1945» та багатьма іншими відзнаками в післявоєнні роки.  Після війни Іван Васильович працював на різних посадах. Понад 22 роки  І.В. Шамченко пропрацював на підприємстві  АТП 10035 м. Долинська на посадах диспетчера, бухгалтера, старшого економіста. Після виходу на пенсію багато років очолював первинну ветеранську організацію ВАТ «Долинське АТП-13541» та брав активну участь у громадському житті району.
Ще раз побажаємо ювіляру довгих років життя та міцного здоров’я!

7