26 квітня – День Чорнобильської катастрофи

26.04.2018

dsc_001926 квітня 2018 року відбулися заходи з нагоди 32-ї річниці Чорнобильської катастрофи та Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф, які розпочалися у  Свято-Успенській церкві м. Долинська  панахидою в пам’ять про полеглих ліквідаторів аварії.
Біля пам’ятного знаку «Землякам-Чорнобильцям, від вдячних долинчан» відбувся мітинг та покладання квітів, у якому взяли участь учасники ліквідації аварії на ЧАЕс та члени їх родин, представники колективів установ, підприємств та організацій району, засобів масової інформації, громадськість.
Голова районної ради Ірина Бондаренко, звертаючись до присутніх подякувала учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС за те, що врятували Україну і світ від страшної біди. «Схиляю голову перед вашою мужністю, почуттям обов’язку та відданістю Україні. Зичу доброго здоров’я, родинного затишку, благополуччя та мирного неба. Нехай ніколи не повториться жах тієї катастрофи, нехай  залишиться тільки пам’ять про ті моторошні події, яка  навчить нас цінувати нашу Землю, мир, спокій та людське життя!»

dsc_0005

dsc_0039

dsc_0034

dsc_0053