27-а річниця незалежності України

26.08.2018

240820181Святкування державного символу України і 27- ї річниці незалежності в районному центрі продовжилося ходою вишиванок. З кожним роком бажаючих одягти вишиванку і взяти участь у ході стає все більше і більше.
Кожен був одягнений в українське національне вбрання, і учасники ходи несли  синьо-жовті кульки, колоски пшениці та квіти, демонструючи свій патріотизм, єдність і волю до кращого життя України.
Місто Долинська вже давно не збирало стільки охочих у патріотичному заході. Милувало око різнобарв’я вишиванок національної символіки на долинчанах та гостях, які в такий спосіб вітали рідну Долинщину з головними державними святами. Особливо виділялася малеча, одягнена в національні кольори, вишиванки.
З великою кількістю державних прапорів різного формату жителі району, делегації селищної, сільських громад, учасники антитерористичної операції на Сході України, трудові колективи пройшли вулицями Соборності України, Центральної до КП «Стадіон «Колос», де продовжились районні урочистості.
Церемонія підняття прапора у кожного українця викликає найкращі патріотичні почуття та гордість за свою країну. Як підтвердження тому, що незалежність  в надійних руках молоді – цьогоріч почесне право підняти Державний Прапор України  надано    членам районного парламенту дітей Анні Косінській та Юрію Микитенку.
Голова районної державної адміністрації Сергій Омельченко , привітавши всіх з 27 –ю річницею незалежності України подякував, кожній громаді долинської родини за добрі справи, вчинки, наміри та починання, спрямовані на розвиток і благоустрій нашого краю , а значить , держави в цілому. Віримо разом – наші спільні зусилля увінчаються успіхом. Дякував усім, хто дарує нам мир і стоїть на захисті  територіальної цілісності країни.
Відзнакою Президента України за участь в антитерористичній операції нагороджена численна  група учасників АТО.
Традиційно приємним моментом урочистостей стало нагородження кращих фахівців  різних галузей району. За сумлінну працю , особистий внесок у соціально – економічний розвиток області, активну громадську позицію Почесною грамотою Кіровоградської обласної ради нагороджено генерального директора ПСП «Степ» Петра Костючка, Грамотою Кіровоградської обласної ради директора дослідно – селекційного дендрологічного  лісового центру «Веселі Боковеньки» Галину Підтикану, Грамотами Кіровоградської обласної державної адміністрації – директора СФО «Россолан» Максима Собка та заступника головного лікаря з медичного обслуговування населення КЗ «Долинський районний центр первинної медико – санітарної допомоги» Ольгу Гринішину , Подяки Кіровоградської обласної державної адміністрації оголошені – директору КП «Стадіон «Колос» Анатолію Біленку, техніку Долинського району електричних мереж ПАТ «Кіровоградобленерго» Дмитру Калабайді, Подяка Кіровоградської обласної ради оголошена голові ФГ «Катеринівське» Леоніду Михайлову.
Очільники району щиро вітали  керівників та представників трудових колективів, яких було відзначено за багаторічну , сумлінну працю грамотами районної державної адміністрації та районної ради.
Долинські митці до Дня народження країни підготували цікаву концертну програму, а кульмінацією  святкування стали виступи українського музичного гурту «ТАБУЛА РАСА» та кавер – гурту «BadSister»,  це  дарунок долинчанам від народного депутата України Анатолія Кузьменка.

240820181

240820183

240820182

240820184

240820187

240820185

2408201811