75-а річниця визволення Долинщини від фашистських загарбників

12.03.2019

gedc6511Все далі відходять грізні і важкі роки Другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував свого життя, захищаючи та звільняючи рідну землю від окупантів.
12 березня 2019 року у Меморіальному парку Слави відбувся мітинг-реквієм з нагоди 75-ї річниці визволення Долинщини від фашистських загарбників за участі заступника голови районної ради Лілії Бабенко, заступника голови районної державної адміністрації Олександра Ворони, міського голови Віри Тернавської, представників державних установ, підприємств, організацій району, ради районної організації ветеранів України, селищного, сільських голів, учасників АТО та ООС, учнівської молоді, громадськості.
Згадуючи історію визволення міста та району від гітлерівських загарбників, керівники району та міста подякували за подвиг, здійснений визволителями заради вільного і щасливого життя нащадків. Ціною надзвичайних зусиль, незліченних втрат було звільнено свою землю від загарбників. Тоді, в роки Другої світової війни, люди боролися за звільнення нашої країни від окупантів. І сьогодні на Сході країни наші воїни борються та віддають свої життя за свободу та незалежність України.
Всіх загиблих у роки війни вшанували хвилиною мовчання,  військовим салютом та покладанням квітів до обеліску Слави, Стели пам’яті та  Алеї Героїв. Панахиду за загиблими у роки Другої світової війни провів настоятель Свято-Успенської церкви, благочинний Долинського округу Віктор Місяйло.
З усіх населених пунктів Долинського району були приведені кисети із землею з місць визвольних боїв та поховань радянських воїнів для оформлення історичного символу – артилерійської гільзи Пам’яті.
Ніколи не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу, тих, хто віддав своє життя за щастя інших!

gedc6512

gedc6514

gedc6520

gedc6513

gedc6526

gedc6529

gedc6533

gedc6540

gedc6541

gedc6546

gedc6511