Відбулося заключне пленарне засідання районної ради сьомого скликання

12.11.2020

20201112_11254212 листопада 2020 року відбулися засідання постійних комісій та заключне пленарне засідання Долинської районної ради сьомого скликання.
Розпочалося пленарне засідання хвилиною мовчання на вшанування пам’яті депутата районної ради чотирьох скликань, лікаря-невропатолога Долинської ЦРЛ, завідувача Молодіжненською амбулаторією Вікторова В`ячеслава Олександровича.
Відкрила та провела сесію голова районної ради Ірина Бондаренко. Депутати розглянули та прийняли відповідні рішення по питаннях: про надання дозволу на списання транспортних засобів, що знаходяться на балансі відділу освіти районної державної адміністрації;  про внесення змін та доповнень до районної Програми  фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства “Долинська центральна районна лікарня Долинської районної ради” на 2020-2021 рік та про внесення змін до Статуту Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Долинської районної ради”; про об’єкти (установи, організації, підприємства) спільної власності територіальних громад міста, селища та сіл району; про надання згоди на передачу об’єктів (установ, організацій, підприємств) та майна спільної власності територіальних громад міста, селища та сіл Долинського району у комунальну власність Долинської міської ради Кіровоградської області; про надання згоди на передачу об’єктів (установ, організацій, підприємств) та майна спільної власності територіальних громад міста, селища та сіл Долинського району у комунальну власність Гурівської сільської ради Кіровоградської області; про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2019 року № 557 “Про районний бюджет Долинського району на 2020 рік”; про продовження дії контракту з головним редактором КП Редакція Долинського районного радіомовлення; про затвердження розпорядження голови районної ради від 12 жовтня 2020 року  № 45-гр “Про звільнення Яцечко Н.М. з посади директора  Комунального закладу “Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня Долинської районної ради”; про призначення Парцея Ростислава Юрійовича на посаду директора Комунального закладу “Олександрівська загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів Долинської районної ради”; про призначення Данилюк Вікторії Іванівни на посаду директора Комунальної установи “Центр професійного розвитку педагогічних працівників Долинської районної ради”; про призначення Романченко Т.О. на посаду директора Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Долинської районної ради”.
Підбиваючи підсумки роботи,  голова районної ради Ірина Бондаренко сказала, що п’ять років каденції були надзвичайно складними як для держави в цілому, так і для Долинщини зокрема. Та незважаючи на складну суспільно-політичну та економічну загальнодержавну ситуацію:  військову російську агресію на сході нашої країни, реформування практично усіх галузей  народного господарства, економічну нестабільність, ми пройшли період нашої каденції без критичних конфліктів, з бажанням пошуку компромісів, навчились виробляти спільну позицію при прийнятті важливих рішень на користь жителів району.
Ірина Петрівна  подякувала депутатам Долинської районної ради, районній державній адміністрації, міському, селищному, сільським головам за злагоджену роботу. Тим, хто і надалі продовжуватиме свою діяльність в органах державної влади та місцевого самоврядування, побажала результативної праці та прийняття зважених та об’єктивних рішень в інтересах  громади.

20201112_112902

20201112_112919_hdr