На нараді обговорили питання надання медичних послуг

17082020413 серпня 2020 року проведено нараду по питанню надання медичних послуг комунальним некомерційним підприємством «Долинська центральна лікарня Долинської районної ради». Зокрема, були розглянуті питання надання платних послуг населенню, стоматологічних послуг пільговим категоріям, проведення планових медичних оглядів та ін.
У нараді взяли участь керівники та спеціалісти медичних закладів району, структурних підрозділів райдержадміністрації, райвійськкомату, депутати районної ради.
Голова районної ради Ірина Бондаренко зазначила, що питання платних послуг на сьогодні є надзвичайно актуальним, адже для окремих категорій населення встановлені тарифи є непосильними. Завдячуючи спільній роботі районної влади та депутатського корпусу, на сьогоднішній день тарифи вдалося суттєво знизити.
Учасники наради розглянули питання безоплатного проходження планових медичних оглядів для педагогічних працівників, призовників та допризовників. Також обговорили можливості надання стоматологічних послуг та пільгового зубопротезування для пенсіонерів, ветеранів війни та праці району – найбільш вразливої категорії населення, яка потребує підтримки та допомоги.
У ході спілкування відбулося обговорення та визначення шляхів вирішення порушених питань. Прийнято рішення розглянути можливість на позачерговій сесії виділити кошти з районного бюджету на виплату заробітної плати медичним працівникам КНП «Долинська центральна лікарня Долинської районної ради», на забезпечення роботи стоматологічного відділення за рахунок економії коштів, яка утворилася під час проведення тендерних процедур відділом освіти РДА.
За результатами наради дані відповідні доручення.