Перше вересня – особливе свято

01.09.2020

Свято першого дзвоника в Долинському районі, як і по всій Україні, цього року відбулося у новому форматі, з дотриманням рекомендацій Міністерства освіти та науки та карантинних заходів.
Але 1 вересня завжди залишається особливим святом – яскравим, насиченим емоційністю та хвилюючою атмосферою. Звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвоника!
Керівники району долучилися до привітань та побажали педагогічним, учнівським та батьківським колективам терпіння, наполегливості, успіхів та високих досягнень у навчанні.
Традиційно, у цей день педагогічним працівникам було вручено щорічну районну премію в номінації «Кращий працівник» в галузі освіти за суттєвий внесок у популяризацію галузі, значні досягнення у роботі з обдарованими дітьми та учнями – переможцями олімпіад, конкурсів, змагань:
Сергію Карявці – вчителю інформатики, Наталії Толмач – вчителю української мови та літератури, Павлу Ласкурику – вчителю фізики, Марії Ковальчук – вчителю географії, Едіті Бондаренко – вчителю біології, Світлані Чумаченко – вчителю математики КЗ «Долинський опорний заклад загальної середньої освіти – гімназія І-ІІІ ступенів №3 Долинської районної ради»;
Олені Летнадзе – вчителю біології КЗ «НВК «Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Долинської районної ради»;
Тетяні Хроменко – вчителю біології КЗ «Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Долинської районної ради»;
Ларисі Маковецькій – вчителю біології та географії КЗ «Боківський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Долинської районної ради».