Привітали з ювілеєм

15.10.2019

img-0ed8f0917a76c0a8eae5f1e30f0ac4ef-vГолова районної ради Ірина Бондаренко  від імені депутатського корпусу району привітала директора Комунального закладу  «Районна бібліотека для дорослих Долинської районної ради» Надію Гладку з ювілеєм, який вона святкувала 14 жовтня.
Надія Миколаївна  з 1982 року є незмінним директором бібліотеки для дорослих. Під її керівництвом сільські бібліотеки Долинського району залучаються  до участі у Всеукраїнських та обласних заходах, здійснюють проектну діяльність. За підсумками перемоги у конкурсі «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки Української бібліотечної асоціації і Європейського Союзу (програма «Еразмус+») в  КЗ «РБ для дорослих Долинської райради»  відкрито Пункт європейської інформації, що сприяє підвищенню стану поінформованості населення з питань ЄС та Євроінтеграції. Починаючи з 2003 року, бібліотеками реалізовано 4 проекти. Зокрема, завдяки проекту «Бібліоміст » районні та сільські бібліотеки отримали 15 комп’ютерів з підключенням до мережі Інтернет.
Завдячуючи організаційним якостям , під  керівництвом Надії Миколаївни бібліотеки беруть участь у  районних конкурсах та масових заходах,  пов’язаних з книгою. Серед них  районний конкурс читців, районне свято  день Європи, районне свято казки «Казковий світ Долинщини», районний фестиваль  фольклору «FOLK Долинська».
Голова районної ради побажала іменинниці любові рідних, поваги та підтримки колег, прекрасного самопочуття  і оптимістичного настрою,  творчих  успіхів  і здійснення найзаповітніших мрій !

img-0ed8f0917a76c0a8eae5f1e30f0ac4ef-v