Спортсменів Долинщини привітали з Днем фізичної культури та спорту

11.09.2020

11 вересня 2020 року  в сесійній залі районної ради відбулися урочистості – спортсменів, тренерів, активістів та прихильників спорту Долинщини привітали з Днем фізичної культури та спорту України, яке відзначається щорічно у другу суботу вересня.
Голова районної ради Ірина Бондаренко подякувала присутнім за примноження славних спортивних традицій, розвиток фізичної культури і спорту в районі, залучення школярів та молоді до занять спортом та популяризацію здорового способу життя.
За суттєвий особистий внесок у популяризацію галузі, значні досягнення у роботі з дітьми – переможцями змагань в галузі молоді та спорту вручено щорічну районну премію в номінації “Кращий працівник” тренерам-викладачам Комунального закладу «Дитячо–юнацька спортивна школа Долинської районної ради»: Шеремету В.М., Бондюку Р.Є., Гадірову Д.С., Капканець О.В., Ковальчуку В.М.,  Одуду І. Б.; Свириденко Т. В., Токарю А. І., Шеперову О. М.
Завершилися урочистості концертною програмою. Вокалісти районного Будинку культури Анна Косінська, Наталія Коваль та Анна Петрова подарували учасникам заходу пісенні вітання.