Привітання голови районної ради долинчан з Днем міста

26.08.2016

Шановні мешканці міста Долинська!
Від чистого серця вітаю вас із Днем міста!

 День міста – завжди хвилююча подія для його мешканців. Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місті зі своїми традиціями та історією. Наша Долинська  славиться людьми – талановитими, щирими, добрими й працездатними, які створюють його матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє. Саме завдяки їхнім старанням, умілим рукам, натхненній праці воно живе і розвивається.
  Хочу висловити слова вдячності усім вам за любов і вірність нашому місту, за вашу працю і турботу про процвітання районного центру.  Майбутній розвиток  Долинської залежить від нашої щоденної праці і турбот про місто, від нашого бажання зробити його красивим і благополучним.
  Депутатський корпус Долинської районної ради, я особито і  надалі будемо докладати всіх зусиль , щоби відстоювати інтереси міста.
  Всім долинчанам  бажаю щасливого свята. Нехай Бог благословить наше місто і пошле його мешканцям міцне здоров’я, благополуччя, родинну злагоду й багато успіхів на життєвих шляхах. Нехай із кожним роком розквітає наша рідна Долинська!

З повагою
Голова районної ради                      Ірина Бондаренко