Привітання голови районної ради з Днем працівників, радіо, телебачення та зв`язку України

13.11.2015

З Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!

 16 листопада –День працівників радіо, телебачення та зв’язку
Шановні працівники радіо та зв’язку. Ви щоденно приходите в кожну оселю, розповідаючи про перебіг подій у світі, країні, області, районі, допомагаючи відчути причетність до процесів сьогодення, відкриваючи широкі можливості для людських контактів та спілкування.
  Впевнена, що ви й надалі, працюючи в цих важливих сферах, будете виявляти високий професіоналізм, патріотизм та порядність, сприяти вихованню духовності наших людей, послідовному утвердженню державності і громадянського суспільства.
  Ваша благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на свободу слова, на отримання оперативної та правдивої інформації. Дякуючи вам, жителі району мають можливість відчувати свою причетність до життя району, своєї країни, до подій у різних куточках світу
  Щиро дякую Вам, за відданість справі, високий професіоналізм, оперативне реагування на проблеми району та міста, конструктивну критику та вагомий внесок у поглиблення прямого діалогу органів місцевого самоврядування та громадськості.
  У цей святковий день бажаю вам здоров’я, добра та злагоди. Нехай служіння інтересам громади приносить вам радість та моральне задоволення.
  Щастя Вам і Вашим родинам, добробуту та миру в оселях.

З великою шаною та повагою
Голова районної ради                                   Лілія Бабенко