Привітання голови районної ради з Днем Гідності та Свободи

20.11.2015

з-днем-своболи-привітання21 листопада – День Гідності та Свободи

   З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян,
які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, Президент України – Петро Порошенко, 13 листопада 2014 року, підписав указ про відзначення щорічно 21 листопада Дня Гідності та Свободи.

   Саме ці Революції поклали початок історичним перетворенням у нашій державі. Завдяки їм ми отримали цілком нову країну, всі ми піднялися на принципово новий щабель громадянської зрілості, зробили рішучий крок до утвердження у нашому суспільстві принципів громадянського суспільства.
Саме зараз народжується справжня Українська держава, формуються боєздатні й вірні присязі Збройні Сили країни. Ми усвідомили себе державотворчою нацією, котра нині зі зброєю в руках захищає свій історичний вибір. І ми обов’язково переможемо ворога, здолаємо нинішні економічні негаразди і соціально-політичні суперечності. Адже за нами – правда і тверда віра у своє світле майбутнє.
   Дорогі земляки! Напередодні Дня Гідності та Свободи поздоровляю і низько вклоняюсь усім, хто вкладає в Україну свою працю та інтелект, хто боронить і захищає її від ворога, хто примножує її багатства і славу. Глибока шана тим нашим землякам, хто зустрічає свято на передовій – ми пишаємося вашою сміливістю, самопожертвою і патріотизмом.
Бажаю Вам нових звершень в ім’я розвитку і процвітання єдиної і неподільної, соборної і демократичної європейської держави Україна – надійної запоруки добробуту й щасливого життя українського народу!
   Нехай Господь завжди буде з Україною і веде нас до перемоги!
   Слава Україні!

З великою шаною та повагою
Голова районної ради                                   Лілія Бабенко

з-днем-своболи-привітання