Привітання голови районної ради з Днем Хрещення Київської Русі

27.07.2015

Шановні жителі району!
Сердечно вітаю вас зі світлим Днем Хрещення Київської Русі!

крещение-руси434  Прийняття Київською Руссю християнства стало подією вселенського значення, що на віки визначила духовну долю нашої Церкви й українського народу й донині має величезний вплив на життя суспільства й держави.
  Це благословенне свято ми відзначаємо у День Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого, адже саме 28 липня ми згадуємо знаменну подію – Хрещення Київської Русі, яке відбулося в 988 р. Це символічне свято є днем нашої вищої, духовної єдності – єдності національної.

  Неможливо переоцінити значення християнських традицій в українській історії. Для нашої країни Православ’я стало тією потужною силою, яка вплинула на формування національного характеру та морального обличчя. Воно також сприяло творенню державності розвитку самобутньої культури і самого укладу життя.
  У день цього світлого свята від щирого серця бажаю всім вам міцного здоров’я та любові, миру та злагоди, сімейного тепла та Божого благословення. Нехай всі ваші добрі починання неодмінно знайдуть своє втілення в житті.

З великою шаною та повагою
Голова районної ради                                                                                                 Лілія Бабенко

 

крещение-руси434