1 червня – Міжнародний день захисту дітей

31.05.2016

Дорогі діти ! Шановні батьки!

            Від усієї душі вітаю вас всіх з першим днем літа та з світлим  і радісним святом – Міжнародним днем захисту дітей.  Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – свято радості та  надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та щасливими, раділи кожному прожитому дню.

            Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше натхнення. Саме тому, святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей українських дітей, забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання їхніх прав.

            Одвічна істина – «діти – наше майбутнє». Тому ми повинні зробити все можливе, щоб це майбутнє було квітучим, радісним та спокійним. То ж давайте сіяти в дитячих серцях зерна поваги, терпеливості, взаєморозуміння, турботи та любові. Тоді, над нашими головами завжди буде мирне небо, довкола ряснітимуть засіяні хлібами поля, а звідусіль лунатиме безтурботний сміх прийдешніх поколінь.

            Любі діти! Ви – наш найдорожчий скарб, наша радість, майбутнє нашої держави. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності,ростіть справжніми громадянами нашої України! Здоров’я вам, миру, щастя, веселих усмішок і теплих літніх днів !

З повагою
Голова районної ради                               Ірина Бондаренко