28 жовтня-День визволення України

27.10.2016

%d0%b2%d0%b8%d0%b7%d0%b2%d0%be%d0%bb%d0%b5%d0%bd%d0%bd%d1%8f-%d1%83%d0%ba%d1%80%d0%b0%d1%97%d0%bd%d0%b8
Шановні жителі Долинщини!
Дорогі ветерани!

         28 жовтня , відповідно до  Указу Президента України від 20 жовтня 2009 року, ми відзначаємо День визволення України від фашистських загарбників. Цей день був встановлений як національне свято з метою всенародного  вшанування героїчного подвигу і жертовності Українського народу у Другій світовій війні.
         Ми  вклоняємося і віддаємо данину поваги і вдячності живим і полеглим у кривавих боях тієї найжорстокішої війни ветеранам за їхній безприкладний героїзм і воїнську звитягу, за незламну стійкість і героїчний опір окупантам.
         Звертаючись до минулого, ми розуміємо повніше  ціну  мужності, відданості та самозречення в ім’я Вітчизни.
На жаль, сьогодні знову на територію України прийшла війна, знову гинуть наші люди, зруйновані міста і села.
         І знову саме на території України сьогодні вирішується доля людства –  українці зі зброєю в руках захищають суверенітет та територіальну цілісність не лише своєї держави, а й спокій народів усієї Європи.
         Та, як і багато років тому, завдяки мужності і героїзму наших бійців, український народ вистоїть, здолає всі труднощі і забезпечить собі право    жити на власній землі під мирним небом.  
         Тож нехай нашими неперехідними духовними цінностями залишаються священна пам’ять і глибока повага до тих, хто пройшов страшну і сувору школу війни, хто у повоєнні роки відбудував зруйновані міста та села, хто сьогодні відстоює свободу і незалежність України і хто є для нас прикладом любові до Батьківщини, зразком витримки, мудрості й терпіння, щирої віри у щасливе майбутнє нашої незалежної держави.
         З днем визволення України, шановні жителі району! Низький уклін вам, ветерани! Слава Україні!

З повагою
Голова районної ради                                            І.Бондаренко