Вшановуємо ветеранів Другої Світової війни

07.05.2018

2Кожного року травневими днями ми знову і знову повертаємося до незабутньої весни 1945 року, щоб з глибокою повагою ще раз згадати усіх тих, хто захищав Батьківщину від фашистських загарбників і здобув для рідної землі довгоочікувану Перемогу.
На жаль, щороку учасників бойових дій у Другій Світовій війні стає все менше і зараз у Долинському районі їх залишилося лише одинадцять.
Вшанувати особисто, висловити подяку за ратні подвиги та  сумлінну працю в мирні часи в переддень Дня Перемоги до учасників бойових дій у Другій Світовій війні Олексія Даниловича Чорномаза  (с. Варварівка), Василя Яковича Вітряка та Василя Івановича Тітова (с. Бокове) завітали голова районної ради Ірина Бондаренко, Варварівський сільський голова Анатолій Склярчук, голова громадського формування Юрій Гонтарюк та голова первинної ветеранської організації Валентина Савенко вручили ветеранам продуктові набори та вітальні листівки, подякували за стійкість та мужність, за те,  що пройшовши крізь спалахи вогняних років, зуміли зберегти чистоту душі та помислів. Та побажали добра, міцного здоров’я на довгі літа, мирного неба над головою, щастя та злагоди.
Завжди пам’ятаймо тих,  чиє життя забрала Друга світова війна,  вшановуймо подвиг учасників бойових дій,  ветеранів та дітей війни, які на своїх плечах винесли тягар того тяжкого часу, а у повоєнні роки підняли країну з руїн!

3

2

1