Відбувся зональний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних

17.05.2018

gedc314216 травня  КЗ «Долинська гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Долинської районної ради» приймав учасників зонального етапу фестивалю дружин юних пожежників. Позмагатися за першість вирішили команди з міст Світловодська, Знам’янки та Олександрії , Долинського, Петрівського, Онуфріївського, Знам’янського, Світловодського, Новгородківського, Бобринецького, Компаніївського, Устинівського районів нашої області.
Заступник голови районної ради Лілія Бабенко привітала учасників змагань та зазначила, що цей конкурс не тільки вчить свідомому і грамотному ставленню до власної безпеки, до збереження життя  та здоров’я в умовах виникнення надзвичайних ситуацій, не тільки залучає молодь до масово-роз’яснювальної роботи з питань безпеки життєдіяльності та привертає особливу увагу школярів до героїчної професії рятувальника, а й гуртує довкола себе ініціативних, активних і талановитих  юнаків та дівчат, які будуватимуть нашу державу, дбаючи про її процвітання та добробут. Лілія Вікторівна поба­жала школярам спортивного азарту під час змагань і успіхів у нелегкій бо­ро­­­тьбі за звання кращого.
У залі панувала святкова  атмосфера, піді­гріта духом азарту, адже учасники  команд  старанно готувалися до цього етапу впродовж всього року і мали ба­жа­ння якнайкраще продемонстру­ва­­ти свої знання та вміння. Змагалися команди цього річ у двох конкурсах : «Домашнє завдання » та «Медичний».  Виступи всіх, без винятку, команд  були насичені цікавими номерами і несподіваними пісенними та танцювальними постановками. Тож у підсумку і глядачам, і журі було не­­легко визначити переможців.
На жаль, переможцями не могли бути всі, отож журі вибрало найкра­щих .  Перше місце  в зональному етапі фестива­лю здобула команда «Viva Вікторія » з Долинського району. Також призерами Фестивалю стали команди Бобринецького , Онуфріївського районів та міста Олександрії.
Перемо­жців нагороджено  ці­н­ними подарунками, грамотами.

gedc3087

gedc3105

gedc3102

gedc3137

gedc3096

gedc3122

gedc3129

gedc3142

gedc3164

gedc3138