Відбулася робоча нарада

28.12.2017

gedc1795Голова районної ради Ірина Бондаренко взяла участь у робочій нараді з питання протидії злочинним посяганням на керівників сільськогосподарських підприємств району, яку провів 27 грудня 2017 року о 14 годині в сесійній залі районної ради голова районної державної адміністрації Сергій Омельченко.
У нараді взяли участь Сергій Тюлєнєв – начальник Долинського ВП ГУНП в Кіровоградській області,  Володимир Чемерда – керівник Громадського формування з охорони громадського порядку «Аграрник», керівники сільськогосподарських підприємств району, голови місцевих рад району та керівники громадських формувань, засоби масової інформації.
Перед присутніми виступив Сергій Тюлєнєв, який проінформував про стан злочинності на території району та зазначив, що для оперативного вирішення покладених завдань необхідна якісна технічна база, забезпеченість паливно-мастильними матеріалами, активізація роботи громадських формувань та згуртованість  населення, органів місцевого самоврядування з органами правопорядку.
У обговоренні взяли участь сільські голови,  сільгоспвиробники, представники громадських формувань.
Володимир Чемерда запропонував присутнім сільським головам, керівникам громадських формувань, сільгоспвиробникам, жителям району об’єднатися   і не бути байдужими. Питання щодо охорони правопорядку повинно розглядатися на сесіях місцевих рад, зборах громадян. Повинні працювати громадські формування на відповідних територіях.
Анатолій Склярчук, Варварівський сільський голова, повідомив присутнім, що на території Варварівської сільської ради вже розпочата  робота в даному напрямку: на території села встановлені камери спостереження, посада керівника громадського формування включена до штату сільської ради, члени громадського формування активно співпрацюють з відділом поліції.
Олександр Шевченко, комерційний директор ПП «СТС-Агрозернопром», депутат районної ради, підтримав необхідність спільної роботи усіх гілок влади та місцевого самоврядування, громадських формувань та сільгоспвиробників. Також він сказав, що громадські формування, навіть ті, що вже створені, не зможуть повноцінно функціонувати без належного технічного та  фінансового забезпечення.
За результатами наради вирішено:  місцевим радам району за підсумками виконання місцевих бюджетів розглянути можливість щодо виділення коштів для придбання камер відеоспостереження та визначення  місць їх встановлення.
Також з головами місцевих рад району було узгоджено попередній графік об’їзду територій робочою групою з протидії злочинним посяганням на керівників підприємств району, з метою координування  роботи та напрацювання спільних дій органів місцевого самоврядування, сільгоспвиробників, громадських формувань та  районного відділу поліції,  для забезпечення правопорядку та протидії рейдерству.

gedc1802

gedc1795

gedc1796