Відбулася сходка громадян села Широка Балка

28.12.2017

У селі  Широка Балка Новогригорівської Першої сільської ради відбулася сходка громадян за участі голови районної державної адміністрації Сергія Омельченка, Новогригорівського Першого сільського голови Павла Журавльова та депутата районної ради сьомого скликання Володимира Шведюка.
Нагальні питання , які розглядалися на сходці – це ремонт дороги Долинська – Новогригорівка Перша,  відкриття продуктового магазину та освітлення вулиць.
Найбільше люди просили посприяти у розв’язанні питання ремонту дороги, адже вона є практично єдиним маршрутом, яким можна доїхати до  сіл Широка Балка, Новогригорівка Перша, Лаврівка, Березівка, Антонівка та смт. Молодіжне. Згаданим відрізком дороги пересуватися на транспортних засобах, особливо після дощів, складно як для автомобілістів, так і для велосипедистів. Також уповільнюється прибуття на виклики оперативних служб.
У ході зустрічі громадянам було роз’яснено, що питання ремонту дороги включено до обласної програми ремонту доріг на 2018 рік, по інших питаннях –  з врахуванням пропозицій жителів села будуть розглядатися можливості їх вирішення.