Герої не вмирають, а просто повертаються на небо…

20.02.2019

gedc637820 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні, вшановуючи подвиг учасників революції Гідності та віддаючи належну шану тим, хто загинув протягом кривавих січневих та  лютневих днів 2014 року. Саме в ці дні під час Євромайдану протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. Революційні події зими 2013-2014 років забрали життя більше ста активістів Майдану. Україна оплакує своїх героїв. Пролита кров зобов’язує кожного усвідомити відповідальність за долю країни, за її майбутнє.
Цього дня у приміщенні районної ради та райдержадміністрації на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні відбулися заходи за участі голови районної ради Ірини Бондаренко, голови районної державної адміністрації Сергія Омельченка, представників установ та організацій, учнівської молоді, громадськості.
Ірина Бондаренко, звертаючись до присутніх, зокрема сказала, що криваві події 2014 року сколихнули не тільки Україну, а й увесь світ. На Майдані загинули українські патріоти – сміливі, вольові, мужні, незалежні, цілеспрямовані, чиї серця були переповнені щирою любов’ю до України. Вони віддали своє життя, відстоюючи ідеали демократії, європейський вибір, гідне майбутнє для наступних поколінь.
«Небесна Сотня» своїм життям викупила свободу для мільйонів українців і дає шанс збудувати нову демократичну правову державу. Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті.
І сьогодні, продовжуючи боротьбу за цілісність та незалежність нашої держави на Сході України кращі сини і доньки захищають нас від ворога – російського агресора, жертвуючи найдорожчим – життям та здоров’ям.
По закінченню учасники зібрання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні покладанням квітів та хвилиною мовчання біля біг-борда загиблими учасникам АТО та пам’ятного знаку «Захисникам незалежності і суверенітету».

gedc6351

gedc6352

gedc6358

gedc6361

gedc6349

gedc6364

gedc6370

gedc6372

gedc6378