З нагоди новорічних свят

27.12.2017

dsc_013926 грудня 2017 року для дітей – переможців  районних, обласних, Всеукраїнських та міжнародних конкурсів в приміщенні молодіжного центру «Червона калина» (районний Будинок культури) відбулася святкова концертна програма з нагоди Нового року та Різдва Христового.

Голова районної ради Ірина Бондаренко та голова районної державної адміністрації Сергій Омельченко привітали дітей з цими прекрасними святами, вручили солодощі (за фінансової підтримки народного депутата України Анатолія Кузьменка, депутатів районної ради сьомого скликання, директора Долинської філії ДП «Сантрейд» Володимира Апілата) та побажали здійснення усіх задуманих бажань та подальших звершень.
Новий Рік – одне із найзагадковіших свят, адже очікування й святкування його пов’язане з казковим та магічним дійством. Саме такою була святкова програма, з Дідом Морозом, Снігуронькою та героями улюблених казок, які запрошували дітлахів до танцю, водили хороводи та всі разом співали чудові пісні. Це яскраве дійство було проведене працівниками районного Будинку культури.

dsc_0091

dsc_0139