Напередодні Великодніх свят

29.04.2016

DSC_0005У житті кожного християнина Великдень – свято особливо шановане та величне. Великодні дні зазвичай спонукають усіх віруючих по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще – бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного.Пасхальні дні – це й час віддати шану всім тим, кого немає серед живих, хто на схилі  літ  залишилися  одинокими  і  самотніми, та  потребують  нашої  з вами  уваги. До таких підопічних територіального центру напередодні свята Великодня і завітали з продуктовими наборами та святковими пасками голова районної ради Ірина Бондаренко, голова районної державної адміністрації Сергій Омельченко та керівник апарату райдержадміністрації Інна Зеленокорінна. Відвідали родини Матросових Василя та Алевтину, інвалідів 1 групи з дитинства, Татаренків Василя та Марію, учасників війни, ветеранів праці, Ляпіну Поліну Авраамівну, учасника війни та інших підопічних територіального центру, привітали зі світлим та величним святом Христового Воскресіння. Побажали усім душевної чистоти, гармонії, миру, спокою та смачної паски. Підопічні територіального центру у святкові дні Великодня  чекають  уваги  і вдячні, що про них пам’ятають.

Працівники територіального центру безмежно вдячні благодійникам за надану допомогу коштами на придбання продуктових наборів та пасок. Це дочірнє підприємство з іноземною інвестицією «Сантрейд», керівник Долинської філії Володимир Апілат, приватні підприємці Сергій та Наталія Парубенки, Тетяна Снісаренко, Тамара Подобєд, Володимир та Людмила Кошмани. Споконвіку благодійні справи повертаються до людини сторицею, адже добрий вчинок уособлює любов, турботу, добро. Саме на таких високих чеснотах будується гуманне суспільство і тільки сповідуючи принципи милосердя можна  розраховувати на розквіт й благополуччя.

У святкові дні Великодня хочеться побажати  всім вам добра, здоров’я, миру і процвітання. Нехай ваш будинок кожен день наповнюється затишком, теплом, щастям, благополуччям.

DSC_0025

DSC_0005