На нараді обговорили нагальні питання діяльності КНП «Долинська центральна районна лікарня»

23.04.2020

123 квітня 2020 року  голова районної ради Ірина Бондаренко взяла участь у нараді, щодо вирішення нагальних питань діяльності комунального некомерційного підприємства «Долинська центральна районна лікарня Долинської  районної ради» в умовах реформування медичної галузі.
Медична реформа передбачає відповідність закладу певним нормативам. Тому, зважаючи на реформування закладу, протягом останнього часу влада району робила вагомі кроки в напрямку покращення матеріально-технічної бази. Це надає можливість розширити об’єм медичних послуг, які пацієнт може отримати в лікарні.
На сьогодні укладено договір на надання послуг із Національною службою здоров’я. Наразі лікарі ЦРЛ прийматимуть хворих безкоштовно лише за направленням сімейного лікаря. У такому випадку НСЗ відшкодує кошти за медичні послуги. Якщо такого направлення не буде – лікарі нададуть послугу, проте за її вартість доведеться сплатити згідно із затвердженими тарифами.
Було проведено детальний аналіз  діяльності лікарні, заслухано фінансовий план та обговорено  практичні варіанти подальшої роботи.

2

1