Працівники виконавчого апарату районної ради взяли активну участь у акції з благоустрою “За чисте довкілля”

25.04.2016

GEDC079523 квітня – день загальноукраїнського післязимового прибирання – “День благоустрою”, що є складовою щорічної акції з благоустрою “За чисте довкілля”. У цей день в усіх населених пунктах Долинщини проходять толоки з благоустрою територій. Загалом заходи з благоустрою проводилися протягом березня – квітня для забезпечення чистоти і порядку у населених пунктах, ліквідації несанкціонованих звалищ, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, очищення від сміття лісосмуг, берегів водойм і т.п., висаджувалися дерева та квітники.

Працівники виконавчого апарату Долинської районної ради разом з працівниками апарату районної державної адміністрації також взяли активну участь у прибиранні та впорядкуванні районного центру. Колектив районної ради упорядковував територію біля приміщення районної ради.

Колективи районної ради та райдержадміністрації власним прикладом показали, що потрібно дбати про навколишнє середовище, екологію, чистоту довкілля, адже природа, незважаючи на те, хто ти за посадою, чи видом діяльності, впливає на нас та наших рідних.

Тож кожен має засвідчити повагу насамперед до себе, прибравши свій дім, свою вулицю, своє село, місто, свій район!

GEDC0806