Привітали ювілярів

30.03.2016

GEDC0319Учора голова районної ради Ірина Бондаренко та заступник голови районної ради Лілія Бабенко завітали на звітний концерт творчих народних колективів КДЦ , щоб привітати з 30-річним ювілеєм  народний аматорський обрядово-фольклорний ансамбль «Калина»  та  з  35-річям плідної творчості народний аматорський хор ветеранів,  вручити подяки і грамоти районної державної адміністрації та районної ради.

За високу виконавську майстерність та творчі досягнення цим колективам було присвоєно звання „Народний”, який вони з честю несуть вже багато років.

 Є диво, яке живе поряд з нами. До нього неможливо доторкнутись , але його можна побачити, почути. Воно має назву Пісня, адже вона заставляє нас сміятись і плакати, вона має душу і серце. А творять його  учасники обох колективів на чолі зі своїми керівниками. Незмінним керівником хору Василем Слівкою  та молодим керівником обрядово-фольклорного колективу Оленою Волковою. Та не можна не згадати, що протягом  30 років, з самого початку, незмінним керівником ансамблю була Юлія Олександрівна Давидовська, ветеран культурної ниви, працівник культури .

Керівники колективів зі сцени подякували всім, хто не байдужий до  вокально-хорового мистецтва, за найтепліші побажання і найніжніші почуття. Також подякували Петру Костючку та Наталії Парубенко за велику спонсорську допомогу, яку вони надають протягом останніх років.

  GEDC0319

GEDC0325

DSC_0022