Придбано квартири для лікарів

23.04.2020

223 квітня 2020 року  голова Долинської райдержадміністрації  Євген Звіздовський та голова районної ради Ірина Бондаренко виконали почесну місію  – вручили ключі від  службових  квартир родинам молодих лікарів КНП «Долинська ЦРЛ»

: лікарю-невропатологу Полєєвій Ірині Андріївні та лікарю-психіатру Зороляк Світлані Ярославівні.
Квартири для медиків придбали за кошти районного бюджету відповідно до районної програми «Підготовки медичних працівників та поліпшення їх соціального захисту». Депутатами Долинської районної ради на позачерговій сесії 19 березня 2020 року при розгляді питання «Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня  2019 року № 557 “Про районний бюджет Долинського району на 2020 рік”»  було ухвалено рішення про виділення на дані цілі 398,0 тис. грн.   Адміністрацією КНП «Долинська ЦРЛ» 1 квітня  поточного року укладено договір купівлі-продажу на 2 двокімнатні  квартири за  адресами: вул. Нова буд. 66, кв.38 та буд.56, кв.99.
Лікарі подякували керівникам району та депутатам районної ради за надане житло та пообіцяли, що працюватимуть з відданістю обраній справі та розумінням проблем кожного пацієнта.
Під час зустрічі Євген Звіздовський та Ірина Бондаренко наголосили, що у нашому районі, як і у всій країні великий дефіцит медичних працівників, особливо лікарів. Це дуже гостро відчувається  в Долинській, в селах району, а без кадрів неможливо надавати якісні медичні послуги . І головна причина – відсутність житла. А тому такі події, як сьогоднішнє вручення ключів, – це стимул для лікарів переїжджати в маленькі населені пункти і працювати на благо жителів району. Висловили надію, що ці молоді лікарі багато років будуть плідно працювати в районній лікарні.

1

2