Розпочалося оздоровлення дітей в літній період

29.05.2018

17Закінчився навчальний рік, але школи Долинського району наповнені дзвінкими дитячими голосами, адже з  29 травня по 15 червня 2018 року розпочали роботу пришкільні табори, де діти мають змогу відпочити та поспілкуватися з друзями. Протягом цих днів  проходять  виховні, розважальні, культурно-масові, фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи, направлені на залучення школярів до здорового способу життя.
З метою вивчення стану організації роботи пришкільних таборів голова районної ради Ірина Бондаренко та заступник голови районної ради Лілія Бабенко відвідали комунальні заклади «Боківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Долинської районної ради»,«Братолюбівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Долинської районної ради» та  Варварівську філію КЗ «НВК «Долинська гімназія-загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів №3  Долинської районної ради», де ознайомилися з  якістю харчування дітей у пришкільних таборах, дотриманням санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режиму,  забезпеченням належних умов для повноцінного оздоровлення та відпочинку дітей, розвитку їх творчих здібностей. Керівники районної ради також відвідали Братолюбівський та Варварівський дошкільні навчальні заклади.
Робота директорів та вихователів пришкільних таборів та дошкільних закладів була оцінена позитивно. Дозвілля дітей  насичене іграми, розвагами, вікторинами, конкурсами під керівництвом учителів та вихователів. Після активного відпочинку діти із задоволенням ідуть до їдальні, де їх чекає смачний обід, у меню якого, крім основних страв, включені овочі, фрукти, соки, булочки та десерти.
Також у школах розпочалися роботи по підготовці до нового навчального року та опалювального сезону.

18

3

17

2

2127