«Творчість заради майбутнього!»

03.06.2019

gedc7249Саме під такою промовистою назвою сьогодні, 03 червня 2019 року, в приміщенні КЗ «НВК «Долинська гімназія – ЗШ І-ІІІ ст. № 3 Долинської райради» пройшов ІІІ-ій районний фестиваль патріотичної пісні, у якому взяли участь 56 школярів із 14 закладів загальної середньої освіти району та КЗ «ЦДЮТ Долинської райради». Це був воістину чудовий мистецько-пісенний вінок, сплетений  юними аматорами сцени.
Організатори  фестивалю: відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, методичний кабінет та КЗ  «ЦДЮТ Долинської райради» відкрили двері для розвитку дитячих талантів та популяризації творів, які передають любов до своєї Батьківщини і героїчну боротьбу за її свободу та незалежність. Крім цього, перед початком фестивалю  педагоги-позашкільники  працювали з дітьми на творчих локаціях «Берегиня», «Креатив +», «Позитивчик», «Посмішка», «Квітуча земля».
Веселі, щирі й досить серйозні твори переплітались із чудовими танцями вихованців гуртка спортивних бальних танців «Бомонд» закладу позашкільної освіти.
Із теплими і щирими привітаннями перед учасниками фестивалю та  глядачами виступили голова районної ради Ірина Бондаренко та заступник голови райдержадміністрації Олександр Ворона, які  побажали усім дітлахам міцного здоров’я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул. Вони запевнили, що районна влада і надалі надаватиме  всебічну підтримку обдарованій і талановитій молоді.
А вони – здібні й талановиті,  показали справжню закоханість у рідну землю та її величність – українську патріотичну пісню, розкрили свої таланти  та можливості,  донесли до глядачів і слухачів  багату історію визвольного руху та героїзму українців. Виступи кожного учасника стали  своєрідною молитвою за світлу долю нашої держави.
Оксана Гадірова, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, відзначила майстерність учасників фестивалю та вручила їм грамоти.

gedc7249

gedc7257

gedc7252

gedc7264

gedc7266

gedc7254

gedc7268

gedc7272

gedc7273