У школах Долинщини продзвеніли останні дзвоники

25.05.2018

225 травня 2018 року у школах Долинщини продзвеніли останні дзвоники, сповістивши  школярів  про закінчення навчального року, а випускників – прощальним  передзвоном про те, що стартував новий етап у їхньому житті. На шкільних подвір’ях зібралися учні, вчителі, батьки, щоб  разом провести у доросле життя випускників та привітати із початком канікул молодших школярів.
Цього дня, за доброю традицією, керівники району, міста, селища та сіл   відвідують навчальні заклади, щоб сказати напутнє слово випускникам, подякувати вчителям та батькам за виховання молодого покоління.
Заступник голови районної ради Лілія Бабенко від імені голови районної ради та депутатського корпусу привітала зі святом останнього дзвоника учнів КЗ «Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №2 ім. А.С. Макаренка Долинської районної ради», побажала випускникам високих результатів у зовнішньому незалежному оцінюванні, школярам – веселих канікул, на які вони з нетерпінням очікують. Учителям та батькам подякувала за належне навчання та виховання дітей та побажала усім світлого та мирного майбуття.
Лілія Вікторівна також вручила учениці 7 класу Яні Василишиній, переможцю районного конкурсу в галузі культури, грошову премію. Відповідно до рішення Долинської районної ради від 13.06.2007 року №183 та розпорядження голови районної ради від 04.05.2018 року №11-гр «Про присудження щорічної районної премії» районна премія в номінації «Обдаровані діти» вручається щорічно на урочистостях з нагоди закінчення навчального року переможцям всеукраїнських, обласних та районних олімпіад, конкурсів, змагань в галузі освіти, культури, молоді та спорту.
Всього по навчальних закладах  було вручено 27 премій. Цього року   найбільшою кількістю переможців відзначився КЗ «Долинська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів №4 Долинської районної ради» – їх було 14, у  КЗ «НВК «Долинська гімназія – загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів №3 Долинскьої районної ради» – 7, КЗ «Долинська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів №1 Долинської районної ради» та КЗ «Боківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Долинської районної ради» – по 2, КЗ «Молодіжненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Долинської районної ради» та КЗ «Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №2 ім. А.С. Макаренка Долинської районної ради» – по 1. Відрадно, що у нас багато талановитих дітей, які гідно представляють Долинщину не лише на районному рівні.
По завершенню урочистостей для випускників був проведений останній шкільний урок, під час якого вже колишні учні згадували роки, що пролетіли у стінах рідної школи, та прислухалися до мудрих слів своїх класних наставників. Триває зовнішнє незалежне оцінювання – нехай воно буде успішним. Незабаром відбудуться випускні вечори: сьогоднішні випускники попрощаються із дитинством та зроблять свій перший крок у доросле життя. Нехай воно буде щасливим та безхмарним!

gedc3509

gedc3515

gedc3519

gedc3524

gedc3517

gedc3552

gedc3557

gedc3566

gedc3577

2